Допомога постраждалим від війни

Хто б міг подумати ще кілька років тому, що в ХХІ столітті на українські землі прийде війна, а за нею, як наслідок, економічна, гуманітарна, моральна та духовна кризи. Ще за Свого земного служіння людям, Христос попереджав, що в останні дні почуємо про війни та воєнні чутки і наголошував: «Глядіть, не лякайтесь, бо статись належить тому, але це не кінець ще».

Зважаючи на всі ці виклики останнього часу, церква не може залишатись осторонь того, що сьогодні відбувається в нашій Україні. З перших днів війни Церква Різдва Христова займає активну позицію в духовній та матеріальній підтримці мешканців прифронтових зон, внутрішніх переселенців, сиріт війни, українських військових.

Неодноразово в Церкві Різдва Христова проводились молитовні марафони, пости та особливі богослужіння за мир та пробудження в Україні. На базі церкви здійснювалась та здійснюється видача гуманітарної допомоги переселенцям з Донбасу, різдвяних подарунків дітям та дітям-сиротам зі Сходу. Силами церкви та меценатів проводяться збори та доставка гуманітарної допомоги одягу, продуктів харчування та фінансів в зону АТО та прифронтові міста.

Запрошуємо і вас приєднатись до справ милосердя націлених на підтримку різних верств людей, які постраждали від війни і потребують нашої підтримки та молитви. Ви можете підтримати наші проекти фінансово, здійснивши Банківський переказ через Приват Банк за вказаними реквізитами:

РГХВЄ Церква Різдва Христова
ЄДРПОУ 21280469
Р/р 26005052203400
МФО 352479
Призначення платежу: добровільні пожертвування на підтримку постраждалих від війни

З будь-яких питань чи уточнень ви можете звернутись на електронну адресу: bocchurch93@gmail.com Нехай благословить вас Господь! Разом ми можемо зробити набагато більше!

КОММЕНТИРОВАТЬ