В Іванівці рукопокладено нових служителів

В суботу, 03 грудня, в смт Іванівка відбулось непересічне та урочисте богослужіння, на якому були рукопокладені нові служителі Церкви Божої України. Так, в пресвітерський сан та на служіння пастора Церкви Божої Іванівки було рукопокладено брата Леоніда Мартинкевіча, а також в сан диякониси Церкви Божої с. Першотравневе рукопокладено сестру Діну Дерезу.

Нагадаємо, що не так давно відійшов у вічність вірний служитель Божий, пресвітер відповідальний за церкви в Першотравневому та Іванівці брат Володимир Дереза, тому висвячення нових служителів є великою радістю та святом для цих церков.

Рукопокладення здійснювали єпископ Південного регіону Церкви Божої України Сергій Вознюк, пресвітер Олексій Малишев та пресвітер Роман Малишев. В урочистому богослужінні також взяла участь група прославлення Церкви Різдва Христова. Богослужіння пройшло в піднесеному стані хвали Господу, і завершилось об’єднуючим звершенням Вечері Господньої.

Вітаємо дорогого брата Леоніда Васильовича та сестру Діну Андріївну з рукопокладенням! Нехай Бог рясно благословить вас і допоможе у відповідальному служінні на Господній ниві в справі проповіді Євангелія, турботі за ввірені душі та розбудові Христової Церкви!

 

КОММЕНТИРОВАТЬ