Запрошуємо дітей Нової Каховки на велике безкоштовне свято

Вже цієї суботи, 30 червня, на площі Сільських будівельників відбудеться велике безкоштовне свято для юних мешканців Нової Каховки. Його організатором виступила Церква Різдва Христова разом з Міжнародною благодійною організацією ІМОСЕ.

Святковий захід проходитиме у форматі одноденного табору з різноманітними активностями, естафетами, майстер-класами, а також батутами, надувними гірками, солодкою ватою, попкорном та подарунками.

Мета заходу — виховувати у дітях бажання виявляти творчу ініціативу, вчити дітей дбайливо ставитися один до одного та до своїх батьків, виховувати любов та повагу до своєї родини  та до своєї країни; мотивувати дітей до здорового образу життя та безкорисних вчинків.

До участі в цьому святковому заході запрошені діти з багатодітних та малозабезпечених родин, санаторних та інтернатних закладів, а також усі охочі діти міста. Єдина умова участі – обов’язкова реєстрація дітей, яка відбуватиметься вже на місці з 9.00 до 10.00 год. ранку. Діти, які не пройдуть реєстрацію або прийдуть пізніше, не зможуть стати учасниками табору.

Також просимо звернути увагу, що з 13.30 до 14.30 год. відбудеться обідня перерва. В рамках табору не передбачено харчування учасників, тому прохання до батьків завчасно продумати обідню перерву для своїх дітей (взяти їжу з собою, або сходити на обід додому чи кафе).

План заходу:

9:00 – 10:00 – Реєстрація дітей для формування дітей на команди;

10:15 – 11:15  –  Дитячий анімаційний форум.

11:15 – 13:30 – Спортивні активності (гірка, батут, дитячий баскетбол, спортивний майданчик), безкоштовна роздача  попкорну  та солодкої вати,  рукоділля,  дитячі флешмоби;

13:30 – 14:30 – Обідня перерва;

14:30 – 15:00 – Ігри на розвиток логіки та анімаційне спілкування с дітьми;

15:00 – 17:00 – Безкоштовні спортивні активності (гірка, батут, дитячий баскетбол, спортивний майданчик), безкоштовна роздача  попкорну та солодкої вати,  рукоділля, дитячі флешмоби;

17:00 – 18:30 – Концерт для батьків, молитва за Україну;

18:30 – Роздача подарунків для дітей.

КОММЕНТИРОВАТЬ