Запрошуємо на святкування Дня Біблії

Загальнонаціональний День Біблії, який вже багато років тому став традиційним і для Нової Каховки, відбудеться вже цієї неділі, 20 жовтня, в храмі Церкви Різдва Христова. Continue reading “Запрошуємо на святкування Дня Біблії”

26 років служіння пастора та єпископа Сергія Федоровича Вознюка

26 років життя Церкви Різдва Христова нерозривно пов’язані з служінням родини пастора та єпископа Сергія Федоровича Вознюка, який був одним з її засновників, але нині передає своє служіння. Continue reading “26 років служіння пастора та єпископа Сергія Федоровича Вознюка”

Благословення новонародженої Грицюти Поліни

Цієї неділі, 29 вересня, на святковому богослужінні Церкви Різдва Христова відбулась радісна та урочиста подія – посвята Господу новонародженої доньки Івана та Ірини Грицюти. Молитву благословення звершував пастор церкви Валерій Іллічов. Continue reading “Благословення новонародженої Грицюти Поліни”

Особливий День подяки в Церкві Різдва Христова

Минулої неділі, 29 вересня, в Церкві Різдва Христова пройшло особливе богослужіння. Ми святкували День подяки, відомий ще як свято Жнив. В серці будь-якого християнина завжди є привід дякувати Богу, але це особливий день, коли вся церква має змогу разом прославляти свого Творця, згадуючи усі Його ласки та милості. Continue reading “Особливий День подяки в Церкві Різдва Христова”

Свято Водного хрещення

В неділю, 15 вересня, в Церкві Різдва Христова відбулось свято Водного хрещення. Виконавши важливу заповідь Христа, чотири душі вступили в Завіт с Господом та пообіцяли служити Йому у чистій та добрій совісті. Continue reading “Свято Водного хрещення”