В Новій Каховці християни різних конфесій разом відсвяткували День Біблії

27 листопада Асоціація християнських церков Таврійського краю в черговий раз провела в Новій Каховці свято Дня Біблії, яке зібрало представників трьох християнських конфесій: протестантів, православних та католиків. Continue reading “В Новій Каховці християни різних конфесій разом відсвяткували День Біблії”

Запрошуємо на міжконфесійне свято Дня Біблії

%d0%b4%d0%b5%d0%bd%d1%8c-%d0%b1%d0%b8%d0%b1%d0%bb%d0%b8%d0%b8

Асоціація християнських церков Таврійського краю, до складу якої входить близько двадцяти протестантських, православних та католицьких церков Херсонщини, запрошує новокаховчан та гостей міста на міжконфесійне свято, присвячене національному Дню Біблії. Continue reading “Запрошуємо на міжконфесійне свято Дня Біблії”

Запрошуємо приєднатись до благодійної акції «Подарунок до Різдва»

Дорогі друзі, брати та сестри, наші партнери! Запрошуємо вас приєднатись до нашої щорічної акції «Подарунок до Різдва», яка минулої неділі стартувала в Церкві Різдва Христова. Continue reading “Запрошуємо приєднатись до благодійної акції «Подарунок до Різдва»”

Допомога постраждалим від війни

Хто б міг подумати ще кілька років тому, що в ХХІ столітті на українські землі прийде війна, а за нею, як наслідок, економічна, гуманітарна, моральна та духовна кризи. Ще за Свого земного служіння людям, Христос попереджав, що в останні дні почуємо про війни та воєнні чутки і наголошував: «Глядіть, не лякайтесь, бо статись належить тому, але це не кінець ще». Continue reading “Допомога постраждалим від війни”

До уваги відвідувачів сайту

Шановні брати та сестри, партнери, усі відвідувачі сайту Церкви Різдва Христова. Поспішаємо повідомити вам про те, що найближчим часом наш сайт буде знаходитись у стані оновлення,

а тому більшість його функцій буде недоступною. Але поки тривають роботи, Continue reading “До уваги відвідувачів сайту”