Семінар в Таврійській Біблійній семінарії

24 і 25 лютого в Таврійські біблійній семінарії пройшло вивчення чергового предмету за програмою “Бакалавр практичної теології”, яку на базі Церкви Різдва Христова проходить близько 20 студентів. На цей раз наші студенти проходили практичний і завжди актуальний для християнських служителів предмет «Євангелізація». Викладав його співробітник Міжнародного університету «Vision» Андрій Ладик з Тернополя. Continue reading “Семінар в Таврійській Біблійній семінарії”

Памяти истинной христианки Татьяны Тимофеевны Ирич

20 февраля 2017 года, на 90-м году жизни перестало биться сердце Ирич Татьяны Тимофеевны – заботливой матери, горячей и посвященной христианки, жизнь и поступки которой являются примером для многих людей.

По причине ослабевшего здоровья, в последние дни Татьяна Тимофеевна находилась в постели, но сохраняла ясность ума, безропотно молилась Господу и всем своим видом излучала оптимизм. Еще летом 2016 года мне удалось побывать в гостях у Татьяны Тимофеевны, пообщаться с ней о ее пути к Богу и даже подержать в руках старинную Библию, которая удивительным образом была сохранена ее матерью во время войны и даже от поборников безбожного атеистического государства, именуемого себя СССР. Continue reading “Памяти истинной христианки Татьяны Тимофеевны Ирич”

Семінар «Подорож по Старому Завіту»

В суботу, 18 лютого, в Церкві Різдва Христова відбувся раніше вже анонсований просвітницький семінар «Подорож по Старому Завіту». П’яти годинний семінар, який проводив співробітник місії “Мандрівка Біблією” Владислав Ковинєв, промайнув буквально на одному диханні. Цьому сприяв креативний та інтерактивний підхід до викладання. Continue reading “Семінар «Подорож по Старому Завіту»”

Зустріч з мером Нової Каховки

18 лютого в офісі Церкви Різдва Христова відбулась ще одна важлива зустріч, присвячена започаткуванню в Новій Каховці кількох нових актуальних напрямків роботи з дітьми-сиротами, випускниками інтернатів та родинами, які опинились у складних життєвих обставинах (СЖО).

Continue reading “Зустріч з мером Нової Каховки”

АВДІЇВКА! Війна… Руйнування… Біль… Втрата рідних…

Цей перелік можна продовжувати до нескінченності. Та все одно важко передати словами біль та страждання всіх тих людей, в домівки яких нахабним чином знову увірвалась війна!

Що в цих обставинах мусить робити церква? Церква, яка в усьому прагне брати приклад з Христа та Його любові до кожної людини, не може і не буде залишатись осторонь від потреб нужденних! На сьогоднішній день в Авдіївці припинились обстріли, але зберігається напружена гуманітарна та соціальна ситуація. Зважаючи на це, Церква Різдва Христова знову оголошує про проведення благодійного марафону зі збору фінансів, продуктів харчування, одягу та взуття для постраждалих в Авдіївці. Continue reading “АВДІЇВКА! Війна… Руйнування… Біль… Втрата рідних…”