В Церкві Різдва Христова відбувся семінар з фінансової грамотності

Минулого тижня, 23 жовтня, в Церкві Різдва Христова пройшов практичний та освітній семінар з фінансової грамотності. Проводили його співробітники Фінансової компанії «Надія України» Неоніла Голубнича, Богдан та Ірина Савка. Continue reading “В Церкві Різдва Христова відбувся семінар з фінансової грамотності”

День Біблії

Трохи раніше ми вже згадували, що 20 жовтня в нашому храмі проходив День Біблії, який зібрав разом християн різних церков і конфесій. Його організатором як і раніше виступила Асоціація християнських церков Таврійського краю. Continue reading “День Біблії”

Новокаховчани долучились до Всеукраїнського переписування Біблії

Мешканці Нової Каховки долучились до Всеукраїнського проекту з переписування Біблії, який відбувається по всіх куточках країни та був номінований в Національний реєстр рекордів України. Continue reading “Новокаховчани долучились до Всеукраїнського переписування Біблії”

В церкві Отчий дім висвячені нові служителі

В неділю, 20 жовтня, в церкві Отчий дім (м. Таврійськ) відбулось урочисте богослужіння благословення та рукопокладення нових служителів. При цілковитій підтримці церкви, на служіння пастора був висвячений диякон Олексій Черезов, а на служіння диякониси була висвячена сестра Наталія Довбиш. Continue reading “В церкві Отчий дім висвячені нові служителі”

Богослужіння за участю національного єпископа Церкви Божої України

Цієї неділі, 20 жовтня, центральне богослужіння Церкви Різдва Христова пройшло за участю особливих гостей. До нас завітав національний єпископ Церкви Божої України Олексій Демидович разом зі своєю дружиною Надією. Continue reading “Богослужіння за участю національного єпископа Церкви Божої України”