Подарунки вихованцям Таврійського реабілітаційного центру

Напередодні Різдва, 22 грудня, команда волонтерів Церкви Різдва Христова завітала до вихованців Таврійського навчально-реабілітаційного центру (колишня Таврійська школа-інтернат) з святковою програмою та подарунками. Continue reading “Подарунки вихованцям Таврійського реабілітаційного центру”

Спів різдвяних колядок на вулицях Нової Каховки

Сьогодні майже весь християнський світ святкує Святвечір. Українці тільки звикають зустрічати Різдво 25 грудня. Аби донести радісну звістку про народження Ісуса Христа до якомога більшої кількості новокаховчан, цього вечора наш хор та молодь вийшли на вулиці міста співати різдвяних пісень. Приємно відзначити, що перехожі дуже привітно зустрічали колядників та приймали вітання з Різдвом. Continue reading “Спів різдвяних колядок на вулицях Нової Каховки”

Церква Різдва Христова започатковує традицію встановлення різдвяної шопки

Традицію встановлення різдвяної шопки цього річ започатковує Церква Різдва Христова. Цей давній символ різдвяних свят наочно відображує євангельську історію народження Спасителя. Зазвичай шопку, або по-іншому вертеп, встановлюють біля церков або на міських площах.

Continue reading “Церква Різдва Христова започатковує традицію встановлення різдвяної шопки”

Запрошуємо на різдвяні свята до Церкви Різдва Христова

Дорогі друзі, Церква Різдва Христова щиро вітає кожного з прийдешніми святами! Ми також запрошуємо вас приєднатись до святкування одного з найбільших та найсвітліших свят – Різдва нашого Господа Ісуса Христа! Continue reading “Запрошуємо на різдвяні свята до Церкви Різдва Христова”

В Таврійській біблійній семінарії відбулись чергові заняття

В Таврійській біблійній семінарії, що діє на базі Церкви Різдва Христова, відбулись чергові заняття для студентів які навчаються за програмою «Бакалавр практичної теології». Continue reading “В Таврійській біблійній семінарії відбулись чергові заняття”