Благодійна акція «Подарунок до Різдва» триває

Щорічна благодійна акція “Подарунок до Різдва” виходить на фінішну пряму. Сьогодні, 28 грудня, співробітники та волонтери церкви зібрали першу партію різдвяних подарунків, а це 400 подарункових наборів.

Нагадаємо, що ці подарунки отримають діти-сироти, діти переселенців з зони АТО, вихованців інтернатів Нової Каховки, Таврійська, Нової Маячки, каховського Дитячого будинку “Радість”, а також учні Недільних шкіл церков Південного регіону.

Дякуємо усім друзям та партнерам, які відкрили своє серце для дітей і вже підтримали цю акцію своїми фінансами! Однак варто зазначити, що благодійний марафон триває і ми запрошуємо усіх людей доброї волі долучатись до збору коштів на подарунки для якомога більшої кількості нужденних дітей.

З усіх питань звертайтесь за телефонами: (095) 823-1300 (Наталя Валеріївна, секретар) або (916) 225-1530 (Сергій Федорович Вознюк, єпископ) або пишіть нам особисте повідомлення в Фейсбуку.

Давайте разом подаруємо дітям яскраве і незабутнє Різдво і як сказано в Писанні: «Душа, яка благословляє, насичена буде, а хто поїть інших, напоєний буде і він». (Біблія, книга Приповістей 11:25)

 
 
КОМЕНТУВАТИ