Запрошуємо новокаховчан на Тиждень доброго кіно просто неба

Дорогі друзі, шановні новокаховчани та гості нашого міста! Ми знову запрошуємо вас на цікаву та безкоштовну подію: «Тиждень доброго кіно просто неба». Літо вже добігає кінця і як хочеться провести його останні дні так, щоб вони на довго відклались у пам’яті. Затишна атмосфера вуличного фестивалю, вогні гірлянд, смаколики, фотозона та добре кіно під зорями – це саме те що треба!

Тиждень доброго кіно просто неба триватиме з понеділка 21 серпня по суботу 27 серпня в парковій зоні Церкви Різдва Христова. Щодня на вас чекатиме новий фільм, а також розіграш приємних призів – безкоштовний похід на двох до кав’ярні COFFEE CITY та квитки на двох до Кінотеатру «ЮНІСТЬ».

Свої двері «Тиждень доброго кіно просто неба» гостинно відчинятиме о 19.00, а сам показ фільмів заплановано розпочинати при перших сутінках о 19.45. Тож не пропустіть! А для більш зручного перегляду беріть з собою пледи чи якийсь теплий одяг (так-так не зважаючи на таку спеку ввечері можна навіть замерзнути), а також підстілки чи каремати.

Коли? Щовечора з 21 по 27 серпня з 19.00.

Де? Паркова зона Церкви Різдва Христова (пр.. Перемоги 2а).

Вартість? Кінопокази безкоштовні.

Що в програмі? Кінопоказ, натуральні прохолодні лимонади, кава, печиво, безкоштовний чай, фотозона, розіграш призів.

КОМЕНТУВАТИ