Засідання Асоціації християнських церков Таврійського краю

Цей тиждень в Церкві Різдва Христова розпочався з зустрічі пасторів церков Нової Каховки, які входять до Асоціації християнських церков Таврійського краю. В своєму неформальному спілкуванні, священнослужителі мали можливість обсудити останні тенденції та події в своїх громадах, а також в суспільстві та державі в цілому. Також представники церков узгодили подальший напрямок розвитку Асоціації церков та деякі можливі спільні заходи.

Усього учасниками зустрічі стали представники шести церков, а саме: пастор Церкви Різдва Христова Валерій Іллічов, пастор лютеранської церкви Валерій Верба, пастор церкви християн-баптистів «Надія є» Євген Бондаренко, євангеліст Першої церкви ХВЄ Андрій Грицюта та служитель церкви Олександр Шульга, настоятель римо-католицької церкви Непорочного Серця Пресвятої Діви Марії отець Юліус (Хабіняк), пастор церкви незалежних харизматичних церков України «Слово віри» Сергій Золотар.

Варто додати, що Асоціацію християнських церков Таврійського краю було засновано ще у 2005 році з метою консолідації та підтримки діалогу між служителями християнських конфесій Херсонщини. До її складу входить більше 20 представників майже всіх церков Нової Каховки, а також Херсону, Каховки, Таврійська та інших населених пунктів області.

КОМЕНТУВАТИ